Chuchuhuasi Zobacz większe

Chuchuhuasi

Nowy produkt

udostępnij

86 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

waga: 136 g
opakowanie: 60 ml.

Chuchuhuasi wykorzystuje się wspomagająco w leczeniu przewlekłych chorób układu nerwowego, takich jak choroba Parkinsona czy stwardnienie rozsiane. Roślina ta ma działanie rewitalizujące i antyoksydacyjne, a także wspomagające wydolność układu immunologicznego. Wykorzystuje się także jej właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe w zmniejszaniu dolegliwości związanych z chorobami reumatycznymi. Dla mieszkańców Amazonii chuchuhuasi jest używką. W celach leczniczych stosowane są kora i korzeń, w których wykryto obecność cennych, aktywnych farmakologicznie substancji, wpływających na funkcjonowanie układu nerwowego.

Sposób użycia:
Zaleca się stosowanie 3 razy dziennie po 15 kropli rozpuszczonych w 50 ml wody, 30 minut przed posiłkami. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety.

Składniki:
Maytenus krukovit., alkohol etylowy, woda oczyszczona. Zawartość alkoholu ca 46%.

Przeciwskazania:
Nadwrażliwość na składniki preparatu, ciąża, okres karmienia.

Przechowywać szczelnie zamknięte w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić przed dziećmi. Wstrząsnąć przed użyciem.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Chuchuhuasi

Chuchuhuasi

27 innych produktów w tej samej kategorii:

DARMOWA dostawa na terenie Rzeszowa - w każdą sobotę za darmo dowozimy towar dla zamówień powyżej 60,00 zł netto i przedpłacie na konto.