Reishi - eliksir zdrowia, szczupłej sylwetki i urody Zobacz większe

Reishi - eliksir zdrowia, szczupłej sylwetki i urody

Nowy produkt

udostępnij

Więcej informacji

Obecnie ciągle poszukuje się alternatywnych metod odżywiania ludzkiego organizmu, których celem jest osiągnięcie zdrowszego trybu życia. Ostatnio uzyskane informacje naukowe, oparte na badaniach właściwości grzyba Ganoderma Lucidum (Reishi) pokazały nam zupełnie nowe możliwości. Czasem nie zdajemy sobie sprawy, że cierpimy na jakąś chorobę, ponieważ niektóre z nich przebiegają bezobjawowo. Dowiadujemy się o nich dopiero wtedy, gdy źle się poczujemy. Czasami wydaje nam się, że pokonaliśmy już chorobę, a tymczasem powinniśmy przez cały czas przyjmować suplementy, by osiągnąć optymalny stan zdrowia. Dlatego nigdy nie jest za późno na poszerzenie swojej wiedzy na ten temat. 

Ta książka pokaże Państwu korzyści jakie może przynieść Reishi, a także dostarczy Państwu wielu przydatnych informacji na temat tego grzyba. Znajdą tu Państwo również wyniki badań naukowych przedstawione w prostej i zrozumiałej dla każdego formie. Mamy nadzieję, że publikacja ta sprawi, że zaczną Państwo uważnie przyglądać się temu, co jedzą i pomoże dokonać Państwu zmian trwających zaledwie chwilkę, lecz prowadzących do optymalnej poprawy samopoczucia. Poznajcie Państwo Ganoderma lucidum, a będziecie mogli osiągnąć lepszy stan zdrowia, który będzie początkiem nowego stylu życia.
                                                                                                    Założyciel
Leow Soon Seng


Wydawca: Ganoderma Natura Polska Sp z o.o.
Rok wydania: 2010
Wydanie: 1
Stron: 41
Format: 14,8 x 21 cm
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-930766-0-4

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Reishi - eliksir zdrowia, szczupłej sylwetki i urody

Reishi - eliksir zdrowia, szczupłej sylwetki i urody

30 innych produktów w tej samej kategorii:

DARMOWA dostawa na terenie Rzeszowa - w każdą sobotę za darmo dowozimy towar dla zamówień powyżej 60,00 zł netto i przedpłacie na konto.