Liquid Chlorophyll Zobacz większe

Liquid Chlorophyll

Nowy produkt

udostępnij

Więcej informacji

Liquid Chlorophyll- suplement diety


W obecnych czasach każdy organizm narażony jest na działanie substancji szkodliwych, substancji chemicznych, które w  negatywny sposób wpływają  na nasz organizm.

Substancjie te znajdują się przede wszystkim w produktach spożywczych, lekarstwach, zanieczyszczonym powietrzu, czy powstających w wyniku różnorodnych procesów przemiany materii. Liquid Chlorophyll oferuje naturalną ochronę przed niekorzystnym działaniem tych substancji!

Chlorofil jest zielonym barwnikiem, który w znacznych ilościach znajduje się w chloroplastach liści roślin. Barwniki to związki chemiczne, które pochłaniają światło widzialne o określonej długości fali. W procesie fotosyntezy przekształcają energię słoneczną w energię chemiczną. Chlorofil wykorzystuje głównie światło czerwone i niebieskie – z tego powodu liście bogate w chlorofil są zielone. Przez wieki chlorofil, pochodzący z lucerny, był stosowany na całym świecie w celu oczyszczania organzimu.

Lucerna siewna jest bogatym źródłem białka, chlorofilu, beta-karotenu, witamin: A, D, E, B6, K oraz enzymów. Posiada alkalizujący wpływ na układ trawienny, co w dzisiejszych czasach nabiera coraz większego znaczenia. W przypadku nadmiernej podaży białek, spożywania słodyczy, picia kawy, napojów gazowanych, do naszego organizmu dostają się chlorki oraz fosforany. Z tych substancji mogą powstać kwaśne produkty przemiany materii, które – jeśli nie zostaną usunięte z organizmu – mogą gromadzić się w tkankach. W takiej sytuacji zaleca się rozpoczęcie diety oczyszczającej, w której Liquid Chlorophyll może „podać pomocną dłoń”.

SKŁAD
  • Chlorofilina sodowo-miedziowa (z lucerny siewnej)   15 mg
  • Roztwór aromatyzowany olejkiem miętowym
Liquid Chlorophyll chlorofil Calivita
 

SPOSÓB UŻYCIA
1 łyżeczka (5ml) dziennie do wody. Produkt zamieszać przed użyciem. Po otwarciu przechowywać w lodówce.

ZAWARTOŚĆ
473 ml

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Liquid Chlorophyll

Liquid Chlorophyll

30 innych produktów w tej samej kategorii:

DARMOWA dostawa na terenie Rzeszowa - w każdą sobotę za darmo dowozimy towar dla zamówień powyżej 60,00 zł netto i przedpłacie na konto.